[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”]
[av_heading heading=’معرفی محصول’ tag=’h2′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]
[/av_section]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

معرفی محصول

محصول نویسی

محصول نویسی، برای معرفی محصول در سطح بازار خواهد بود.

محصول نویسی راهی برای افزایش فروش در کسب و کار است.

با استفاده از محصول نویسی خواهیم توانست مشتریان را ترغیب به خرید از محصولات خود کنیم.

بیشتر فروشگاه های اینترنتی در ایران برای محصولات خود هیچ گونه توضیح نمی نویسند، با اینکار مخاطبین بسیار کمی خواهید توانست جذب کنید.

برای نوشتن توضیحات محصولات خود بهتر نکات زیر را رعایت کنید تا معرفی محصولات یا خدمات شما برای مخاطب بخوبی بیان شود.

نوشتن عنوان خوب برای محصول

مخاطبین در ابتدا وارد صفحه محصول می شوند،تنها موردی که  آنها را جذب می کند عنوان یک محصول در سایت هست. اگر عنوان محصول خوب نوشته نشوند مخاطب بعد از چند ثانیه از فروشگاه شما خارج خواهد شد.

درنظر گرفتن نیازها و خواسته های مشتریان

برای نوشتن یک محصول باید نیازها و خواسته های مشتری را در نظر بگیرید. باید این را در نوشته های خود در نظر بگیرید که این محصول چه نیاز و مشکلی را از مخاطب حل می کند. افراد زمانی که یک نیاز یا مشکلی داشته باشندو درصدد رفع آن مشکل، شروع به خرید کردن خواهند کرد.شما در متن محصول نویسی حتما باید آگاهی کامل از خواسته ها و نیاز های مشتریان خود داشته باشید تا بتوانید مخاطب را ترغیب به خرید کنید.

نوشتن مزایای محصولات

محصولی که ارائه می کنید حتما یک مزیتی را برای مخاطب بهمراه داشته باشد. زمانی که محصول نویسی را انجام می دهید باید این را در نظر بگیرید برای مخاطبتان چه مزیت و دستاوردی را به همراه دارد. همچنین با این مزیت ها باید مخاطب را قانع کنید که این محصول برای شما کاربرد خواهد داشت. محصولی که شما ارائه می کنید باید یک مزیتی هم نسبت به رقبا داشته  تا مخاطب از شما خرید کند.

همچنین سعی کنید طوری بنویسید که مخاطب را قانع کند، محصول شما همان چیزی است که آنها به دنبال آن هستند.

پرسیدن نظرات مشتریان راضی

سعی کنید که محصولات خود را با مشتریانی که قبلا از شما خرید کرده اند و از محصولات  راضی هستند، تبلیغات کنید.  زمانی که شما محصولات یا خدماتی را که فروخته اید و مشتریان راضی بدست آورده اید، برای کسانی که شما را نمی شناسند این افراد را معرفی کنید تا بهتر محصول شما را بشناسد. با اینکار مخاطب را تبدیل به یک مشتری خواهید کرد.  همچنین شما خواهید توانست از مشتریان راضی خود تقاضا کنید تا یک فایل صوتی یا تصویری از نظراتی که دارند بیان کنند و در اختیار شما قرار دهند.

درنظر گرفتن هدیه یا تخفیف

شما می توانید در محصول نویسی خود این را بیان کنید که  با خرید یکسری از محصولات  شما  یک هدیه ارزشمند دریافت خواهید کرد. یا با خرید از محصولات  شما چند درصدی تخفیف به آنها خواهید داد. حتی میتوانید این را اعلام کنید که با این محصول ، یکی دیگر از محصولاتتان که مشابه این محصول شما هستند به عنوان یک هدیه دریافت خواهند کرد.

درنظر گرفتن بازه زمانی و تعداد

برای  محصولات خود یک بازه زمانی در نظر بگیرید، یا اینکه  بازه نفرات در نظر بگیرید.  با این روش فرایند خرید کردن از محصولات  شما تسریع خواهد شد. بعنوان مثال تا آخر این هفته محصولات ما 40 در صد تخفیف خورده است، یا اگر این 5 نفر اول از ما خرید کنند با این قیمت فروخته خواهد شد.

بوجود آوردن حس از دست دادن یک مورد

سعی کنید، محصولاتی که می نویسید برای مشتریان تان چنین حسی را بوجود بیاورید که اگر این محصول را نخرد، یک بها سنگینی را باید پرداخت کند. همچنین در محصول نویسی در ابتدا مشکلات را بیان کنید و در انتها مزایایی که برای مشتری بهمراه دارد را بنویسید. بعنوان مثال  شخصی یک دوچرخه قدیمی، سنگین و بدون ترمز دارد. شما می توانید بیان کنید که این محصول ما سبک و با 4 ترمز 2 ترمز در چرخ جلو و دو ترمز در چرخ عقب قرار دارد.

این را باید در نظربگیرید که این محصول چه مشکلی را از مخاطب حل خواهد کرد.

محصول نویسی

راهنمایی کردن مخاطب برای خرید

بعد از آنکه محصولات خود را به خوبی نوشتید و مزیتهای آن را بیان کردید و مطمئن شدید که مخاطب ترغیب به خرید شده، حالا نوبت به این رسیده است که مخاطب را راهنمایی کنید از کجا محصولات شما را بخرد. بهتر است برای اینکار از یک دکمه که به رنگ قرمز هست استفلاده کنید. با اینکار مخاطب خود ر ا جذب خواهید کرد.

نتیجه گیری

در نتیجه شما اگر فکر می کنید می خواهید فروش محصولاتتان افزایش پیدا کند بهتر است،  محصول نویسی را بطور کامل انجام دهید. با این روش خواهید توانست مخاطب را قانع کنید که از محصولات شما خرید کنند.

محتوای سبز، از کارشناسان با تجربه برای محصول نویسی در تیم خود استفاده کرده است. شما می توانید با خیال راحت برای نوشتن توضیحات محصولات خود، آنها را به ما بسپارید.

همین حالا برای سفارش تولید محتوا با محتوای سبز تماس حاصل فرمایید.
[/av_textblock]