[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”]
[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’محتوای شبکه های اجتماعی’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

تولید محتواچیست؟

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

تولید محتوا، اطلاعاتی که درهر رسانه و بطور اختصاصی در رسانه های دیجیتالی برای کاربران در زمینه های خاص­اشتراک گذاشته می شود.

محتوا، مواردی که از طریق رسانه ها، صداها، نوشته ها، یا هنرهای مختلف برای توزیع، بازاریابی یا نشر بیان شده است.

معمولا اشکال مختلفی از محتوا برای نگهداری و بروزرسانی وب سایت ها، وبلاگ ها و همچنین نگهداری شبکه های اجتماعی، ویرایش و توزیع رسانه­های دیجیتال استفاده می شود.

امروزه تولید محتوا بصورت گسترده ای فراگیر شده است. اما خیلی از کاربران تولید محتوا را تالیف، ویرایش یا حتی کپی کردن محتوا اشتباه­می گیرند.

تولید محتوا، به معنی خلق و ایجاد محتوای منحصر به فرد که با خلاقیت و ایده،  کارشناس مرتبط محتوا، تولید خواهد شد.

شبکه های اجتماعی چیست؟

شبکه های اجتماعی، ازچندین صدسال پیش، زمانی که افراد گرد هم جمع می شدند در مورد یک موضوعی صحبت می کردند بوجود آمده بود.

بعد از آنکه اینترنت پدید آمد، به دنبال آن وب و وب سایت، رسانه های مختلفی هم ایجاد شدند. در دهه­های اخیر شبکه های اجتماعی فراگیر شده اند، که افراد مختلف از طریق رد و بدل کردن اطلاعات با یکدیگرارتباط برقرار می کنند.

در شبکه های اجتماعی­معنای زمان و مکان از بین خواهد­رفت. بگونه ای که در هرجای از دنیا و در هر زمانی که هستید خواهید توانست ارتباط با افراد دیگر برقرار کنید.

امروزه شبکه های اجتماعی­درمفاهیم بازاریابی خیلی پر رنگ تر شده است. بطوری که کسب و کارها برای معرفی یک محصول یا خدمت از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

در شبکه های اجتماعی، به راحتی می توان موضوعات مختلف را مطرح کرد و بازخوردهای بسیاری را بدست آورد.

شبکه های اجتماعی مختلفی مانند توئیتر، فیس بوک، اینستاگرام، گوگل پلاس، پینترست، لینکدین، یوتیوب، فیلیکر، اسنپ چت، واتس آپ، … را شامل می شود.

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی، نیازمند یک استراتژی قوی است. اگر می خواهید در شبکه های اجتماعی به موفقیت دست پیدا کنید نیاز به بررسی و تحلیل بررفتار، علاقمندی، سلایق، جنسیت، تحصیلات، … افراد هستید. پس از بررسی این فاکتورها می توانید تولید محتوا را براساس نیاز هر کاربری تولید کنید.

 از آنجایی که کاربران ساعت­ها وقت خود را در شبکه­های اجتماعی می­گذراند، نیازمند یک برنامه ریزی برای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی هستید. شما خواهید توانست با یک برنامه ریزی عالی به اهداف خود دست پیدا کنید.

محتوای که در شبکه های اجتماعی تولید می شود تاثیر بسیار فوق العاده ای بررشد یک کسب و کار خواهد گذاشت.

علاوه بر اینکه تولید کردن محتوا نیازمند برنامه ریزی است، باید محتواها را براساس خلاقیت ­وایده­های ناب تولید کنید، بگونه ای محتوا را تولید کنید که با کاربر تعامل ایجاد کند. زمانی که یک محتوا تعامل را برقرارمی کند؛  این حس در مخاطب ایجاد می شود که محتوا فقط برای همان کاربر تولید شده است.

تمام این عامل ها باعث جذابیت محتوا خواهند شد. زمانی که محتوا از نظر کاربران جذاب باشد، احتمال اشتراک گذاری آن بالا خواهد رفت.

اگر می خواهید محتوای در شبکه های اجتماعی تولید کنید، برنامه و موضوع هفتگی داشته باشید، براساس مناسبت ها محتوا تولید کنید، سوال مطرح کنید، عکس های مختلف از کسب و کارتان منتشر کنید، محتوا های ویدئوی انتشاردهید و… هزاران ایده  دیگر که برای تولید محتوا در شبکه های اجتماعی می توانید انجام داد.

 محتوای سبزدر راستای کسب و کار شما، تولید محتوا را انجام خواهد داد.

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی چه مزیت های دارد؟

اگر  تولیدمحتوا درشبکه های اجتماعی بصورت منظم تولید شود، مخاطبین بسیاری جذب خواهید کرد.

اگر محتوای شما جذاب تولید شود، منجر به اشتراک گذاری مطالب خواهد شد.

اگر محتوا تولیدی شما نیازی را، از مخاطب برطرف کند، خواهید توانست مخاطب را تبدیل به مشتری کنید.

اگر محتوای برای معرفی محصول یا خدمات شما تولید شود افزایش فروش را در پی خواهید داشت.

اگر محتوای شما بصورت تعاملی  تولید شود، جلب اعتماد مخاطب را ایجاد خواهد کرد.

اگر انواع مختلف محتوا در شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید، اینکار مخاطب را خسته نخواهد کرد؛ همچنین بازگشت دوباره مخاطب را در پی خواهد داشت.

اگر محتوا شما براساس نیازهای کاربران تولید شود، علاوه بر اینکه جذب مخاطب را در پی دارد، افزایش برندینگ را ایجاد می کند.

اگر محتوای شما براساس یک برنامه ریزی منظم انجام شود، وفادارسازی را در بین مشتریان ایجاد می کند.

اگر محتواهای حرفه ای  تولید کنید، فرصت های تجاری را برای کسب و کار خود ایجاد خواهید کرد.

اگر محتوا در شبکه های اجتماعی تولید کنید، کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغات را در پی خواهد داشت.

اگر محتوا به گونه ای تولید شود که مخاطب را جذب سایت کند، باعث افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می شود.

اگر تولید محتوا در شبکه های اجتماعی تعامل را با مخاطبین  برقرار کند، شما می توانید رفتار و نیازهای مخاطبان را شناسایی کنید.

آیا شبکه های اجتماعی کاربردی برای کسب و کار شما دارد؟

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

آیا فکر می کنید شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما مفید نیست؟

آیا فکر می کنید شبکه های اجتماعی به کسب و کار شما کمک نمی­کند؟

امروزه شبکه­ های­ اجتماعی جزء از روش های بازاریابی و فروش محسوب می شود، از این طریق برای تمام کسب و کارها مفید خواهد بود.

هر کسب و کاری  به روش های متفاوتی از شبکه های اجتماعی استفاده می کند و روش خود را براساس هدفی که دارد، انتخاب می کند.

شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی محصول یا خدمت خود را بفروش برسانید، همچنین در کنار فروش محصول یکسری مطالب مفید، اخبار روز را به اشتراک بگذارید، بدین طریق برای مخاطب ایجاد ارزش خواهید کرد.

اگر محتوا باکیفیت و منحصر به فرد تولید شود؛ فروش شما بدون هیچ مشکل خاصی افزایش پیدا خواهد کرد.

اگر محتواهای با کیفیت و مرتبط با صنعت خود تولید کنید، در مدت زمانی به عنوان یک منبع اطلاعاتی در صنعت خود خواهید شد. مخاطبان شروع به اشتراک گذاری مطالب خواهند کرد.

کابران، زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی می گذرانند و اخبارهای جدیدرا علاقمند هستند از این رسانه ها دریافت کنند. همچنین کسب و کارها محصولات و خدمات با کیفیت خود را از طریق رسانه های اجتماعی به گوش مخاطب می رسانند.شما خواهید توانست در کمتر از چند دقیقه اخبار مربوط به محصولات یا خدمات جدید خود را به گوش مخاطب برسانید.

اگر مطالب باکیفیت و با ارزش تولید کنید، مخاطبان شروع  به اشتراک گذاری خواهند کرد، این فرایند به افزایش برندینگ شما کمک  خواهد کرد.

اگر محتواهای شما به طور منظم و مداوم صورت گیرد، منجر جلب اعتماد مخاطب  خواهید شد.

محتواهای تولید شده با کیفیت و یکتا تولید شود، مخاطبان را تبدیل به مشتری خواهند کرد.

اگر محتواهای کاربردی و نیازهای مشتریان را رفع کند، منجر به وفادارسازی مشتریان خواهد شد.

تمام موارد بالا دریک کسب و کار گنجانده خواهد شد، هدف هر کسب و کاری جذب مخاطب و مشتری، افزایش فروش، وفادارسازی مشتریان، … را شامل می شود. شبکه های اجتماعی یکی از طرقی است که شما را به اهدافتان خواهد رساند.

چرا با محتوای سبز همکاری کنیم؟

کارشناسان مختص به همین زمینه تولید محتوا را انجام خواهند داد.

کار بصورت گروهی انجام خواهد گرفت.

مطابق با نیازهای کاربر، تولید محتوا انجام خواهد گرفت.

اصول و قواعد تولید محتوا در شبکه های اجتماعی  رعایت خواهدشد.

کارها به موقع تحویل داده می شود.
[/av_textblock]
[/av_section]