محتوای ترکیبی چیست؟

محتوای سبز، محتواهای گوناگون را بر اساس نیازکسب ­وکاردسته بندی کرده است. افراد زمانی که وارد سایت می شوند به راحتی دسته مورد نیاز خود را انتخاب می کنند و بر این اساس سفارش تولید محتوای خود را انجام خواهند داد.

محتوای ترکیبی

در دسته محتوای ترکیبی، کارشناسان ما سه زیر گروه برای آن تعیین کرده اند.

  1. عکس نوشته
  2. بنر و اسلایدر
  3. کلیپ آرشیوی

در دسته محتوای ترکیبی، مواردی قرار خواهند گرفت که با هم ترکیب شده اند. مانند عکس نوشته، که یک وشته بر روی تصویر قرار خواهد گرفت.

بنر و اسلایدر، محتوای مختلفی را در بنر قرارمی دهیم، در بنر از نوشته و تصاویرمختلفی را استفاده خواهیم کرد. همچنین در اسلایدر از تصاویر گوناگونی بصورت پشت سرهم استفاده می کنیم.

 کلیپ آرشیوی، تصاویر مختلفی را مانند یک آرشیو در کنار هم قرار می دهیم. کسب و کارها خواهند توانست محصولات و خدمات خود را به راحتی با کلیپ آرشیوی نمایش دهند.

محتوای ترکیبی شامل ترکیب تصاویر با نوشته یا  تصاویر با فیلم در نظر گرفته شود.

مزیتهای محتوای ترکیبی:

با این روش کسب و کارها خواهند توانست بازاریابی تبلیغاتی ارزان قیمتی را انجام دهند. زمانی که  ترکیب عکس با نوشته یا گذاشتن چندین­ عکس در یک آرشیو صورت گیرد. کسب و کارها به جای تولید کردن زیاد محتوا از یک عکس نوشته یا کلیپ آرشیوی استفاده می کنند و آنرا در اختیار مخاطبین قرار می دهند. با اینکار به راحتی پیام را انتقال می دهند.

اگر محتوای ترکیبی که ما تولید می کنیم به نظر مخاطب جذاب برسد، به سرعت مخاطبین دیگری را جذب خواهد کرد. بدین صورت وب سایت ما بازدید بالای دست پیدا خواهد کرد.

محتوای ترکیبی که از نظر مخاطب جذاب به نظر برسد، به اشتراک گذاشته خواهد شد. از این طریق مخاطبین بسیاری را جذب کسب و کار خود خواهیم کرد.

این اشتراک گذاری محتوای ترکیبی باعث افزایش برندیگ کسب و کار ما خواهد شد.

محتوای سبز با بررسی کسب و کار شما و در نظر گرفتن اصول تولید محتوا، و همچنین براساس نیاز شما شروع به تولید محتوا خواهد کرد.

شما همین الان می توانید سفارش تولید محتوا را انجام دهید.