محتوای متنی چیست؟

 محتوای متنی

محتوای متنی، یکی از روش های تولید محتوا است که موتورهای جستجو به آن توجه ویژه ای دارند. با تولید کردن محتوا شما می توانید کسب و کار خود را به دیگر برندها معرفی کنید. همچنین با مشتری خود ارتباط برقرار کنید.

اگر در محتوای متنی خود از کلید واژه های استفاده کنید که کاربران زیاد از آن استفاده می کنند، بعد از مدتی موتورهای جستجو آن کلمات کلیدی را به کاربران نمایش خواهد داد.

محتوای متنی می تواند شامل محتوای تخصصی، عمومی، نوشتن یک e-book، محتوای شبکه های اجتماعی، معرفی کردن محصول … شود.

 محتوای متنی می تواند بصورت ترجمه شده از منابع خارجی صورت بگیرد یا از منابع داخلی گردآوری شود، و یا اینکه کارشناسان، تولید محتوا را انجام دهند.

خیلی از افراد تولید محتوا را با ترجمه محتوا یا تالیف اشتباه می گیرند، تولید محتوا به معنی آنکه افراد از ابتدا براساس یک موضوعی  با ایده و خلاقیت خود شروع به نوشتن می کنند. اما ترجمه منابع مختلف خارجی را ترجمه ، ویرایش می کنند و تحویل مشتری خواهند داد. اما تالیف به معنی گردآوری منابع فارسی و ویرایش آن مطالب را می گویند.

به روز رسانی جدید الگوریتم پاندا، به سادگی کسانی که محتوای کپی انجام می دهند شناسایی می کنند و به آنها امتیاز منفی می دهند.

مزیتهای تولید محتوا برای کسب و کار ها

اگر تولید محتوا صورت بگیرد، افراد براساس ایده و خلاقیت خودشان تولید را انجام دهند، موتورهای جستجو بر اساس قوانین الگوریتم پاندا به سایت شما  امتیاز مثبتی خواهد داد و وب سایت شما را ،رتبه بندی و در صفحات اولیه قرار می دهد.

اگر سایت شما جز صفحات اولیه گوگل قرار بگیرد، مخاطبین بسیاری را خواهید توانست جذب کنید.

اگر برای سایت خود بطور منظم محتوای متنی تولید کنید ومطالب  مبتنی بر سئو نوشته شود، به راحتی جزء رتبه های برنر گوگل قرار خواهید گرفت.

همچنین اگر محتوای شما با کیفیت نوشته شود، مطمئنا بازدید کننده سایت خود را افزایش خواهید داد. همچنین بازدید کنندگان را تبدیل به مشتری کنید.

اگر تولید محتوا متنی، براساس نیازهای مخاطبین نوشته شود و مشکلی از آنها را رفع کند، مطمئنا آن مقاله به اشتراک گذاشته خواهد شد.

همین حالا شما می توانید با شرکت محتوای سبز تماس حاصل فرمایید و سفارش تولید محتوای متنی خود را انجام دهید.